.

.

New
D2.0-D7.0 Мала дупка здодевни машина бар легура здодевни машина се справи со 2-7mm пат внатрешна дупка здодевни машина Целата должина 50-80mm

D2.0-D7.0 Мала дупка здодевни машина бар легура здодевни машина се справи со 2-7mm пат внатрешна дупка здодевни машина Целата

DEN 829.00
DEN 1185.12

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Можете да немаат причина да се вратат во рок од 15 дена после потврда на приемот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе се потрудиме да се најде најдобар начин да ги реши вашите проблеми.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Плаќање
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.0 Мала дупка здодевни машина бар легура здодевни машина се справи со 2-7mm пат внатрешна дупка здодевни машина Целата должина 50-80mm спецификација : D2.
Повратните информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Вкупна Должина:
50мм-80mm
Број На Модел На:
TD2.0-D7.0-S
Обложување:
TiAIN
Дијаметар:
2mm-7mm
Бренд Име:
ZCC.КТ
Тип:
Здодевни Алатки
Материјал:
Волфрам челик
Свеж

Избор на клиенти