.

.

New
12pcs 1/4 инчи месо тело Карбид Челик Флеш Трим Рутер Малку Сет Машини за Мелење Машина Моќ Алатки со Дрвена Кутија

12pcs 1/4 инчи месо тело Карбид Челик Флеш Трим Рутер Малку Сет Машини за Мелење Машина Моќ Алатки со Дрвена Кутија

DEN 776.00
DEN 1293.60

Стока
Достапно.

Вртежи во минута 800-1000 или како блиску до што е можно, а исто така додавање на вода за ладење на дупки за време на работата е предност
Доставени во рака дрвени чување
Погоден за дрво, МДФ одбор, тврдо и иглолистен
Пакет се вклучени :
12 x Рутер Малку
1 x клуч (преполна со дрвена кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
BI0002862
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : 45 # јаглероден челик, YG8 легура
Месо тело со Дијаметар : прибл.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
рутер малку сет
Вкупна Должина:
6.693
Дијаметар:
1/4
Материјал:
45 # јаглероден челик, YG8 легура
Обложување:
Други
Свеж

Избор на клиенти