.

.

New
AP350-1120-2T-M10 модуларен тип Мали мелење машина за анти-вибрации носителот APMT1135 карбид инсерти

AP350-1120-2T-M10 модуларен тип Мали мелење машина за анти-вибрации носителот APMT1135 карбид инсерти

DEN 1425.12

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашите продавач добиете повратни информации за нашите најнови алатки од крајните корисници. (на превозот и ракувањето со полнење не се враќа, мажите направени дефекти се не гаранција : како што се скршени, рбет и така натаму)
За YASAM сечење алатки :
YASAM сечење алатки е еден од најголемите сечење алатки компанија во Кина. Ве молиме негува нашиот напор.
Плаќање :
1.
Политика На Враќање :
1.
AP350-1120-2 T-M10 модуларен тип Мали мелење машина за анти-вибрации носителот APMT1135 карбид инсерти
AP350-1120-2 T-M10
погоден карбид вметнете АП**1135 (APMT1135),
Машина со дијаметар D 20mm,
d 10.
Да им служи на нашите крајните корисници повеќе погодно, YASAM имаат повеќе од 50 синџир продавници во различни градови на Кина.Ние прифаќаме Alipay тука.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
На следење на информации во врска со пратката можеби треба 510 дена да бидат прикажани на веб страницата. Во САД-од E-пакет, ќе чини околу 8 до 20 дена.Стоката се врати треба да се чуваат нивната оригинална состојба.Ако не сте задоволни кога ќе ја прими стоката. Ние, исто така, соработуваат со Универзитетот да се нудат нови производи. И овие продолжува да расте.Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL,EMS, FEDEX или други изразат и да плаќаат за превозот цена. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања како T/T, Western Union.

Детали

Дијаметар:
20mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
Територијата на поранешна југославија
Вкупна Должина:
30
Број На Модел На:
AP350-1120-2T-M10
Материјал:
Легиран челик
Обложување:
no
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти