.

.

New
35mm*45-55-60 степени 6F карбид Агол Мелење машина Dovetail ритам Мелење машина за Обработка на бакар алуминиум леано железо, итн

35mm*45-55-60 степени 6F карбид Агол Мелење машина Dovetail ритам Мелење машина за Обработка на бакар алуминиум леано железо,

DEN 1114.00
DEN 1172.64

Стока
Достапно.

35mm*45-55-60 степени *16mm petiole 6 F карбид Агол Мелење машина Dovetail ритам Мелење машина за Обработка на бакар алуминиум леано железо, итн

Детали

Димензии:
45 55 60degrees 3pcs, 60 степени, 45 степени, 55 степени
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
dovetail мелење секачи
Број На Модел На:
35mm *45 степени 55 степени 60 степени
Дијаметар:
35mm*16mm petiole
Обложување:
AlTiN
Вкупна Должина:
100mm
степен:
R0.1
Свеж

Избор на клиенти