.

.

New
SUMMA D ножот за сечење плотер винил машина сечилото summa игла нож алатка машина

SUMMA D ножот за сечење плотер винил машина сечилото summa игла нож алатка машина

DEN 618.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

10pcs Summa D 45 Степен ножеви за Сечење Плотер - Винил Машина Ставка Опис : За Summa D Винил Машина Сечилото големина : 19mm(Должина) x 1.5 mm (дијаметар), офсет : 0.45 mm. Цена за 10pcs 45 титула Summa D ножеви Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Сите пакети се придружени со Следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Детали

Број На Модел На:
Summa D
Дијаметар:
mm
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
mm
Бренд Име:
CNCCheap
Тип:
малку
Обложување:
Никој
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Сечилото Дијаметар:
1.5 mm
Примена:
Се користи за Summa D Винил Машина
Предност:
Висок квалитет и екстра долг живот
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
10pcs Ножеви од 45 степени.
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти