.

.

New
5pcs 4mm *52mm Карбид CNC Рутер Битови Две Флејта Долго Спирала Крајот Мелници Двојно Флејта Мелење Машина Спирала ПВЦ Машина

5pcs 4mm *52mm Карбид CNC Рутер Битови Две Флејта Долго Спирала Крајот Мелници Двојно Флејта Мелење Машина Спирала ПВЦ Машина

DEN 1140.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Ве молиме наведете го вашето име, на аукција број, а причина за враќање во е-маил.
Враќање и надомест термини :
Ве молиме проверете ги внимателно ако има било какви оштетувања пред да се регистрирате на товарен лист. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија/ Други
25-45 работни дена
Ве молиме да го купите од локалната ако не можат да чекаат за горенаведените превозот период. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
Двојно Flute Карбид Мелница Спирала CNC Рутер Битови / трговија на Големо Од Фабриката
Бесплатен Превозот 10pcs Карбид CNC Рутер Битови Две Флејта Спирала Крајот Мелници Двојно Флејта Мелење Машина Спирала ПВЦ Машина 4mm *52mm
Опис :
Висок квалитет и екстра долг животен век
Соодветни Материјали : Акрил, ПВЦ, МДФ, пластика, дрво, најлон, смола и така натаму.
Ние ги преземе сите одговорноста за време на породувањето. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Ние имаме професионална и техничка поддршка на групата за сите објектот продажба, и нашата техничка поддршка ќе бидат таму за да ви помогнат.
Превозот Опис :
Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Не постојат пратки на викенд и државни празници
Испорака : САД, Русија, UA од страна на E-пакет, други земји од страна на препорачана пошта.

Детали

Дијаметар:
4mm
Тип:
Крајот Мелница
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
80mm
Број На Модел На:
Двојно Flute Мелничката Малку
Бренд Име:
STCUT
Обложување:
Никој
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
4mm
Сечење на работ дијаметар:
4mm
Сечење на работ должина:
52mm
Соодветни Материјали:
ПХБ, Дрво, Акрил и др
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
долг животен век
Пакет:
5pcs
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти