.

.

New
90 степени V Тип на Дрво Мелење Машина 1/4 инчи месо тело 1 инчен Дијаметар Рутер Малку Дрво Машина Карбид Сечење Алатки

90 степени V Тип на Дрво Мелење Машина 1/4 инчи месо тело 1 инчен Дијаметар Рутер Малку Дрво Машина Карбид Сечење Алатки

DEN 527.52

Стока
Достапно.


90 степени V Тип на Дрво Мелење Машина 1/4 инчи месо тело 1 инчен Дијаметар Рутер Малку Дрво Машина Директно месо тело Карбид Сечење Алатки
Сина Боја

Детали

Материјал:
Карбид
Бренд Име:
POGUT
Број На Модел На:
90 степени
Дијаметар:
1/4 инчи месо тело
Тип:
дрво рутер
Примена:
Иверица МДФ одбор Тврдо & меки дрво
боја:
Сина
Свеж

Избор на клиенти