.

.

New
1pc Template/ Patttern Рутер Бит - 3/4W X 3/4L -1/4 месо тело Дрво машина Tenon Машина за Машини Алатки

1pc Template/ Patttern Рутер Бит - 3/4W X 3/4L -1/4 месо тело Дрво машина Tenon Машина за Машини Алатки

DEN 180.00
DEN 189.60

Стока
Достапно.

Опис
На Chwjw 14131q Шема Образец Рутер Малку е одлична за во комбинација фрлам-сечење и шема и образец рутирање. За зголемување на работа парче видливост, употреба на месо тело имајќи флеш трим рутер малку во рачен рутер дозволувајќи им на образец за да биде поставен на врвот на работа парче. Во рутер, маса, шаблонот ќе биде позициониран под работата парче. На Chwjw 14131q флеш трим рутер малку може да се користи без лого како стандард директно малку. Две flute карбид секачи со приложена топката имајќи. 1/4" месо тело. Малку Спецификации МАТЕРИЈАЛ : Карбид Падна БРОЈОТ НА БИТОВИ : 1 месо тело ГОЛЕМИНА : 1/4" СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР : 3/4" СЕЧЕЊЕ ДОЛЖИНА : 3/4" вкупна ДОЛЖИНА : од 2 до 5/16" НАЈГОЛЕМИОТ ДИЈАМЕТАР : 3/4" БРОЈ НА ФЛЕЈТА : 2

Детали

Број На Модел На:
14131q
Вкупна Должина:
Од 2 до 5/16
Тип:
Станот Крајот Мелници
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
CHWJW
Дијаметар:
3/4
Свеж

Избор на клиенти