.

.

New
HUHAO 1pcs 1/4 месо тело CNC Чистење на дното рутер малку Дрво Алатки две Flute endmill рутер битови за дрво сечење алатки

HUHAO 1pcs 1/4 месо тело CNC Чистење на дното рутер малку Дрво Алатки две Flute endmill рутер битови за дрво сечење алатки

DEN 197.00
DEN 197.28

Стока
Достапно.

Времето за испорака е за 15-60 дена (со Следење на Информации )
Ако не се добие стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
чистење на дното малку
Дијаметар:
1/4 месо тело
Вкупна Должина:
51-58mm
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти