.

.

New
HUHAO 1pcs 1/21/4 месо тело Половина Круг малку Индустриски Одделение endmills Рутер Битови за дрво крајот мелница Машини Алатка мелење машина

HUHAO 1pcs 1/21/4 месо тело Половина Круг малку Индустриски Одделение endmills Рутер Битови за дрво крајот мелница Машини Алатка

DEN 452.64

Стока
Достапно.


2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Детали

Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
половина круг малку
Дијаметар:
1/2 1/4 месо тело
Вкупна Должина:
45-60mm
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти