.

.

New
1pc R1.5*D8*47*85L*2F HRC55 Волфрам солидна карбид Коси Топката Носот Крајот Мелница конус мелење машина cnc рутер малку дрво нож алатка

1pc R1.5*D8*47*85L*2F HRC55 Волфрам солидна карбид Коси Топката Носот Крајот Мелница конус мелење машина cnc рутер малку дрво

DEN 912.00
DEN 1036.32

Стока
Достапно.


Соодветни Материјали : Тешко челик, како јаглероден челик, од легиран челик, алатка челик, прекалени и зацврстен челик, од леано железо, нерѓосувачки челик, итн.
Ние ги преземе сите одговорноста за време на породувањето. Поради безбедносни причини, тоа не е дозволено која адреса се менува преку е-маил. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Не постојат пратки на викенд и државни празници
Испорака : САД, Русија, UA од страна на E-пакет, други земји од страна на препорачана пошта.
Ние имаме професионална и техничка поддршка на групата за сите објектот продажба, и нашата техничка поддршка ќе бидат таму за да ви помогнат.
Купувачот е одговорен за трошоците за превозот. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако нема плаќање е направен од 3 работни дена подоцна.
Плаќањето мора да се примени во рок од 3 работни дена откако ќе заврши понудата.
Превозот Опис :
Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Ве молиме наведете го вашето име, на аукција број, а причина за враќање во е-маил. Ако не го добиете вашиот објект, ние ќе ви вратат ПОЛН со пари или ќе ти ја испрати нов објект според вашето барање.

Детали

Вкупна Должина:
85mm
Материјал:
Карбид
Дијаметар:
8мм
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
HRC 55 Два flute Коси ballnose Малку
Бренд Име:
STCUT
Обложување:
Никој
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
8мм
Сечење на работ дијаметар:
3.0 mm
Соодветни Материјали:
Челик Алу и др
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
долг животен век
Пакет:
1pc
Место на Потекло:
произведено во Кина
Свеж

Избор на клиенти