.

.

New
1pc Карбид Крајот Мелница CNC Гравирање алатки Еден Flute Спирала Малку Мелење Машина ЦЕД 4mm CEL 52mm

1pc Карбид Крајот Мелница CNC Гравирање алатки Еден Flute Спирала Малку Мелење Машина ЦЕД 4mm CEL 52mm

DEN 285.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


(2) Долг работен век, не е лесно да се скрши, прецизни. Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Спецификација / Достапни Големини :
Месо тело со Дијаметар : 4mm
(1) Сечење на Работ Дијаметар : 4mm
(2)Сечење на Работ Должина : 52mm
(3)вкупна Должина : 80mm
Пакет : 1pc Испорака : да се САД, Русија од страна на E-Пакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број.
Карактеристики :
(1) Одлични раб-мелење технологија. Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија.
Имаме одличен тим за поддршка на услуга на клиентите, за да одговориме на вашите било какви прашања и да ви помогне да го решите проблемот,па затоа НЕ двоумете се контактирајте со нас!
Во потрага по агенти целиот свет, ние ќе ви обезбеди Најдобра Понуда. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена Во случај дека враќањето е барање, Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од 60 дена по купувачот добива тоа.
1pc 4mm Висок Квалитет Карбид CNC Рутер Битови Еден Flute Endmill 4mm * 52mm
Соодветни Материјали :
Акрилик, ПВЦ, МДФ, со висока густина одбор, lotus одбор, Цврсто дрво, дрвени, пластични плоча, двојна боја лист, и др.

Детали

Дијаметар:
4mm
Тип:
Крајот Мелница
Вкупна Должина:
80mm
Број На Модел На:
Еден Flute Спирала Малку
Бренд Име:
NCSign
Материјал:
солидна карбид
Обложување:
Никој
Место на Потекло:
Кина
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
4mm
Сечење на работ дијаметар:
4mm
Сечење Должина:
52mm
Соодветни Материјали:
ПХБ, Дрво, Акрил и др
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
Долг животен век, прецизни.
Пакет:
1pc
Свеж

Избор на клиенти