.

.

New
10pcs 2 Флејта Крајот Мелница Поставите 3.175 мм Дијаметар CNC Солидна Карбид Спирала Дрво Рутер Битови

10pcs 2 Флејта Крајот Мелница Поставите 3.175 мм Дијаметар CNC Солидна Карбид Спирала Дрво Рутер Битови

DEN 239.00
DEN 397.44

Стока
Достапно.


Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.175 mm
Сечење на работ должина (CEL) : прибл.
BI0001843
Спецификација :
Бренд нови
Месо тело дијаметар (SHK) : прибл.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. 37mm
Боја : како на сликата покажува
Количина : 10pcs
Пакет од 10 Карбид CNC Двојно/Две Flute за вашиот CNC машини, овие долготрајни делови се направени од високо квалитетни карбид челик за прецизна, лесна искуство
Овие делови може да се користи во :
Поголемиот дел од Акрил, ПВЦ, МЕДИЈАПАН (Средна Густина Fiberboard)
Дрво, Иверица, Тврдо
Материјал со Висок квалитет на Волфрам Челик
Пакет се вклучени :
10 x мелење машина
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 2-3мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.

Детали

Бренд Име:
Mayitr
Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Вкупна Должина:
37mm
Број На Модел На:
Крајот Мелница
Материјал:
Високо Квалитетен материјал
Обложување:
Други
Свеж

Избор на клиенти