.

.

New
Нови 10pcs 0.1 mm 1/8Рамна Дното 10 Агол CNC Резба Секачи Гравирање Малку,ПВЦ карбид Секачи

Нови 10pcs 0.1 mm 1/8Рамна Дното 10 Агол CNC Резба Секачи Гравирање Малку,ПВЦ карбид Секачи

DEN 383.52

Стока
Достапно.

И задржи во допир.1 mm 1/8"Рамна Дното 10 Агол CNC Резба Секачи Гравирање Малку,ПВЦ карбид Секачи. Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење.
Совети :
Во оваа цел,ќе добиете 10pcs битови за 0. Корисниците се одговорни за ЦАРИНА. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. Тоа е repect за нас. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок.1 mm 1/8"Рамна Дното 10
Превозот 1. Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена.

Детали

Дијаметар:
0.1 mm
Тип:
Лицето Мелница
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
33mm
Број На Модел На:
01
Обложување:
Други
Свеж

Избор на клиенти