.

.

New
10pcs 2 Флејта Карбид Мелница Спирала Машина 2L3.17X38 CNC Рутер Битови Сечење Алатки за CNC Гравирање машина

10pcs 2 Флејта Карбид Мелница Спирала Машина 2L3.17X38 CNC Рутер Битови Сечење Алатки за CNC Гравирање машина

DEN 719.52

Стока
Достапно.

Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
10pcs 2 Флејта Карбид Мелница Спирала Машина 2 L3. Имаме речиси сите производи во парк, ние ќе го испрати во рок од 24 часа.
Плаќање
Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн
Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Корисниците се одговорни за ЦАРИНА. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Пакет за да DHL/Федекс вкупните трошоци од 3 дена. Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормално. Купувачот одговорен за сите превозот цена.17,Ако треба други големина,pls контактирајте ме. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Нормално Експрес : НиеАгентDHL/ФедексКлиент. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета.
Превозот 1. Ако сте во Оддалечена Област на DHL/ФЕДЕКС, ние го задржуваме правото задолжен за Далечински Доплата.
Наплата
Кога имате колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии.

Детали

Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Лицето Мелница
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
38mm
Број На Модел На:
02
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти