.

.

New
Mige 2018 Врвот Продажба Бренд Скелет Механички Види Црн Кафеава Кожа Saphire Dial Спорт Водоотпорен Автоматски Рачни Часовници На Човекот

Mige 2018 Врвот Продажба Бренд Скелет Механички Види Црн Кафеава Кожа Saphire Dial Спорт Водоотпорен Автоматски Рачни Часовници

DEN 9072.00
DEN 12960.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Бренд Име:
MIGE
Функција:
Отпорен На Вода,Пливање
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
12mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
бизнис
Dial Дијаметар:
41mm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Бендот Должина:
24cm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
1249
Случај Обликот:
Круг
боја:
Додека,Црна,Goden,
Движење:
ЈАПОНИЈА ГРАЃАНИН АВТОМАТСКО ДВИЖЕЊЕ
Стил:
Мода,Секојдневен,Бизнис
квалитет:
ААА
ПРОДАЖБАТА MODEN:
ФАБРИКАТА QUTLET
Dial Екранот:
ДАТУМ И НЕДЕЛА
толпата:
господа
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти