.

.

New
Романтични вљубените подароци 36mm Parnis бели бирање датум на Жените Sapphire стакло 21 накит miyota Автоматски Механички Мажите се Види

Романтични вљубените подароци 36mm Parnis бели бирање датум на Жените Sapphire стакло 21 накит miyota Автоматски Механички Мажите

DEN 5871.00
DEN 6672.00

Стока
Достапно.

Опис :
Големина : 36mm*13mm
Бирате : Бела Dial
Случај Материјал : Полиран солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случај со паричка рамки
Движење : 21 накит miyota Automatic (авто-windiing) Движење
Функција : Часа , Мали Втор и датум
Рака : Кожа за на рака
Кристал: sapphire Кристално
Затворач тип : Нормален C lasp
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Pay Pal.

Детали

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
Parnis
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
36mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
t
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13mm
Функција:
Авто Датум,Заврши Календар
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Ширина:
18mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти