.

.

New
LIGE Часовници Мажите Спорт на Мажите Механички Часовници Моден Бизнис Автоматско Види Човек Водоотпорен Кожа Часовник relogio masculino

LIGE Часовници Мажите Спорт на Мажите Механички Часовници Моден Бизнис Автоматско Види Човек Водоотпорен Кожа Часовник relogio

DEN 1584.00
DEN 3045.12

Стока
Достапно.


-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
- Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
-Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.
- Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. ви благодариме. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас. Ние гарантирањето на објектот
- Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања" за детали.
Ако'повторно не се задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена.
LIGE Часовници Мажите Спорт на Мажите Механички Часовници Моден Бизнис Автоматско Види Човек Водоотпорен Кожа Часовник relogio masculino
-Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.
Гаранција
1 година гаранција, купи со доверба.
Се враќа
Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање.
Купувачот плаќа врати превозот.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.

Детали

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Плива,Авто Датум
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
LIGE
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
20cm
Број На Модел На:
LIGE 9813 Мажите Часовник
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
relogios masculino:
види мажи
reloj hombre:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
Машка Мода Види:
види мажи
механички се види мажи:
Спорт Часовници
LIGE Види Мажи:
Автоматски механички часовници
relogio LIGE :
erkek kol saati
saat:
Dropshipping
montre homme:
кожа за на рака
водоотпорен 30m:
види
Свеж

Избор на клиенти