.

.

New
SHENHUA Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Бизнис скелет Механички Види Мажите Кожа Зглоб Види Мажите Часовник Машки Reloj Hombre

SHENHUA Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Бизнис скелет Механички Види Мажите Кожа Зглоб Види Мажите Часовник Машки Reloj

DEN 760.00
DEN 949.92

Стока
Достапно.


Пол : Мажи Движење : Механички се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Деловни Часовници Бенд Материјал : Кожа Бенд Боја : Кафена Дијаметар од Прибл (cm) : 3.1 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1.2 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 26.5 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2
Ве молиме љубезно забелешка : Под-се бира за декорација само,без функција! Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата. Бидејќи визијата разликата помеѓу монитор и голо око.

Детали

Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Се облекуваат
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
25cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
reloj де pulsera myz002
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Свеж

Избор на клиенти