.

.

New
AGELOCER Швајцарската Мода Зглоб Види Мажите Автоматско Shockproof Водоотпорен Кожа се Види Со watch кутија Relogio Masculino Hodinky

AGELOCER Швајцарската Мода Зглоб Види Мажите Автоматско Shockproof Водоотпорен Кожа се Види Со watch кутија Relogio Masculino

DEN 35424.00

Стока
Достапно.


Ако дестинацијата е во Бразил , ве молиме да ги доставите вашите CPF или CNPJ кога ќе ги нарачате. Ви благодариме за разбирањето!
1.>Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Полно име и точна адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.> Ако не се задоволени нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се справи со решение до сте задоволни. Во меѓувреме, за далечински областа на превозот надомест е премногу скапо за нас или местото каде DHL express да не испорака, ние ќе го избере на оптимален начин да се брод вашиот парцела.> Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.
Ако дестинацијата е во руската Федерација , ве молиме да ги доставите вашата ЦЕЛОСНА ПРИМАЧОТ ИМЕ кога ќе ги нарачате.
Ние брод на вашите производи преку DHL , тоа обично трае 3-7working дена за доставување на пакетот до дестинацијата.>Ние не може да гарантира испорака време ,бидејќи ние не сме Логистичка Компанија .
AGELOCER Мода Зглоб Види Мажите Shockproof Водоотпорен Кожа Бенд рачен часовник Часовник Машки Relogio Masculino Hodinky Со Подарок Кутија
1. Но, како различни земји со различни политики, не може да биде царинската
данокот што треба да се плати од страна на купувачот.> Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .

Детали

Бренд Име:
agelocer
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
бизнис
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Авто Датум,Отпорен На Вода,Ниту,Плива
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Број На Модел На:
5104D2
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Движење:
Швајцарскиот Кал.4001 автоматски механички швајцарската movt
Случај Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
табела огледало:
Мохсова 9 одделение сафири
Watchband материјал:
Вистинска кожа за 100%
Функција:
Три раце посебна,Голема датум прозорец,Видливо случај назад
Стил:
Автоматски Рачни Часовници
Место на Потекло:
Швајцарскиот Направени
Тип На Објект:
Рачни часовници
Година на Пристигнување:
2017
Гаранција:
две години
Свеж

Избор на клиенти