.

.

New
Швајцарија BINGER Мажите се Види Луксузен Бренд Автоматски Механички Mens Часовници Sapphire Машки Јапонија Движење reloj hombre Б-1187-3

Швајцарија BINGER Мажите се Види Луксузен Бренд Автоматски Механички Mens Часовници Sapphire Машки Јапонија Движење reloj hombre

DEN 4284.00
DEN 8400.00

Стока
Достапно.


Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) За да се види со Јапонија SEIKO Механичко Движење и Sapphire Прозорец Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно .Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на превоз 12-месечна Гаранција


Детали

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Должина:
24cm
Број На Модел На:
Б-1187-3
Случај Дебелина:
13mm
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Стил:
Луксуз
Бренд Име:
BINGER
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Движење тип:
Јапонија движење
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти