.

.

New
Нова Топла Продажба Скелет Мода Механички Мажите се Види ORKINA Луксузни Брендирани Бизнис Кожа за на Рака рачен часовник

Нова Топла Продажба Скелет Мода Механички Мажите се Види ORKINA Луксузни Брендирани Бизнис Кожа за на Рака рачен часовник

DEN 672.00
DEN 1316.64

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
MG.ORKINA MG
Пол:
Мажи
Движење:
Механичка Рака Правец
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
25cm
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Свеж

Избор на клиенти