.

.

New
ORKINA Механички Часовници Мажите Скелет Злато Види Автоматски Механички Mens Види Водоотпорен Само-ликвидација на Часовникот не ' Рѓосувачки Челик

ORKINA Механички Часовници Мажите Скелет Злато Види Автоматски Механички Mens Види Водоотпорен Само-ликвидација на Часовникот

DEN 4128.00
DEN 8093.28

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
MG.ORKINA MG
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Се облекуваат
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
22cm
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
21mm
Случај Дебелина:
12mm
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум,Отпорен На Вода
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Свеж

Избор на клиенти