.

.

New
STARKING Нов Бренд Мажите Механички рачни часовници Скелет Tourbillon Аналогни Автоматско Вистинска Кожа Познатиот Бренд Сина Види Машки

STARKING Нов Бренд Мажите Механички рачни часовници Скелет Tourbillon Аналогни Автоматско Вистинска Кожа Познатиот Бренд Сина

DEN 4028.00
DEN 7459.20

Стока
Достапно.

Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време.Сите предмети се сосема нови и донесе строга проверка на квалитетот
3. Не е автоматски синџир на рачно и автоматски механички види, не може да се направи копија од прирачникот синџир на енергија. Предупредување :
Види покажувач до 8 часот до 4 часот наредниот ден, цело време, немојте да се прилагоди календар, недела за брзо бирање копчиња и притиснете го месеци. Во спротивно, тоа ќе се појави феноменот на калибрација е неефикасно, и може да се направи брзо бирање копчиња инфаркт штета да им помогнам повторно, движење ќе биде оштетен.12 месеци гаранција, купи со доверба
2.
Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Механички часовници треба да подалеку од телевизија, компјутерите и други работи со магнетни полиња, така што нема да влијае на watch работа.
Важно
Руската клиент, ве молиме, напишете целото Име и презиме И Адреса На руската Федерација за увоз политика бара тоа. Ви благодариме за вашиот разгледа нас. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад.Ако у не се задоволни кога ќе го примени тоа и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.
STARKING Нов Бренд Мажите Механички рачни часовници Скелет Tourbillon Аналогни Автоматско Вистинска Кожа Познатиот Бренд Сина Види Машки
Модел Бр.

Детали

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Хронограф
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
STARKING
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Број На Модел На:
AM0213
Случај Дебелина:
11mm
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти