.

.

New
Победникот машки Часовници Нов Стил на Модата Круг Поставен Вистинска Кожа за на Рака Познатиот Бренд рачни часовници Бела Боја WRG8102M3

Победникот машки Часовници Нов Стил на Модата Круг Поставен Вистинска Кожа за на Рака Познатиот Бренд рачни часовници Бела Боја

DEN 1200.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
4.5 мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
24cm
Бендот Ширина:
28mm
Случај Дебелина:
13.5 mm
Број На Модел На:
WRG8102M3
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Бендот Ширина:
28*20mm
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Свеж

Избор на клиенти