.

.

New
44mm Parnis сендвич dial PVD случај Sapphire стакло miyota Автоматско Mens Види

44mm Parnis сендвич dial PVD случај Sapphire стакло miyota Автоматско Mens Види

DEN 6864.00
DEN 8688.00

Стока
Достапно.


Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Овие трошоци се на купувачот одговорност. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 14 дена на примање на нив, за било која причина. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Напомена : 1.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака.Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.) Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.

Детали

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Ширина:
24mm
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22inch
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Свеж

Избор на клиенти