.

.

New
40MM SANGDO мажите се види Sapphire огледало Автоматско Само-Правец на движење на Високо квалитетни Луксузни Механички часовници 323

40MM SANGDO мажите се види Sapphire огледало Автоматско Само-Правец на движење на Високо квалитетни Луксузни Механички часовници

DEN 3249.00
DEN 3456.00

Стока
Достапно.

Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Напомена : 1.Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Детали

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
Sangdo
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
20cm
Број На Модел На:
sangdoy00323eeee
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Свеж

Избор на клиенти