.

.

New
Електро Шок Додаток Електричен Шок Брадавица Морон Stimulator Вакуум Градите Масажа На Телото Медицински Тематските Играчки За Жена Човек

Електро Шок Додаток Електричен Шок Брадавица Морон Stimulator Вакуум Градите Масажа На Телото Медицински Тематските Играчки За

DEN 282.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Предупредување : следните лица, ве молиме да не го користите. 1. дете или кои не можат да се изразат 2. на немоќни лица со посебни потреби. 3. употребата на пејсмејкери и на срцева на набљудувачите им беше оневозможено. 4. пациенти со хипертензија (180mm Hg) забрането. 5. бремените жени, лица со посебни потреби. 6. епилепсија, мозочен удар, паркинсонова болест, како што се encephalopathy кај пациенти со Meniere забрането. 7. срцеви болести за лица со посебни потреби. Вклучува : 2 buc * Брадавица Морон
1 buc*кабел ( станува збор без сила кутија и use manual) Пријателски напомена : Оваа Брадавица Морон само е медицински секс играчки додаток, треба да се користат со домаќинот, тогаш може да ви даде електро шок масажа, ќе треба да се купи Домаќин

Детали

Тип На Објект:
Медицински Тематските Играчки
Бренд Име:
LELEWO
Големина:
as shown
Број На Модел На:
XY8000349A
Материјал:
ABS Пластика
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Пакет:
Дискретен
Пол:
Возрасни Човек Жена Парови Хомосексуалците
Свеж

Избор на клиенти