.

.

New
Нога Модел Со Лигаментите (Живот-Големина на Човечка Нога Скелет Модел) BIX-A1017 WBW426

Нога Модел Со Лигаментите (Живот-Големина на Човечка Нога Скелет Модел) BIX-A1017 WBW426

DEN 775.68

Стока
Достапно.


Детали

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
Manikin
Број На Модел На:
BIX-A1017
Сертификат:
ISO9001/ISO4001
се користи во медицински:
Училиште/Болница
Предмет:
Медицински Науки
Материјал:
Напредни ПВЦ
боја:
Боја на кожа
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
Life Size
Пакување:
картон или како вашиот бараат
време на испорака:
7-15 работни дена
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти