.

.

New
BIX-HS12 погоден за носене Мускулите на Горивото Модул W069

BIX-HS12 погоден за носене Мускулите на Горивото Модул W069

DEN 535.20

Стока
Достапно.


Сега имаме 7 серија повеќе од 1000 производи.Фабриката за директна продажба
2.Да се биде доверлив добавувач, нашиот целосен опфат на производи се произведени според ISO9001 и ISO9004 упатства. На погоден за носене дизајн го прави погодно за обука.2 kg
МЕСТО НА ПОТЕКЛО
Шангај, Кина
ПРИСТАНИШТЕ
Шангај, Кина
СЕРТИФИКАТ
ISO9001/ISO4001
Е ОЕМ/ODM Е ПРИМЕНЛИВО?
Да, производот може да се прилагоди
ОЛОВО ВРЕМЕ
7 - 15 работни дена по уплатата. Постојат повеќе од 100 вработени,со годишен капацитет на производство е на десетици илјади парчиња (поставува); нашата компанија со професионален тим, било да се строги управување, одлична опрема, се фокусираше на создавање на"Yi Bo" бренд.
BIX-HS12 погоден за носене мускулите на горивото модул
Intramuscular Вбризгување На Обука Подлога
Карактеристики :
1. е производител специјализиран за производство на медицинска настава модели. јас njectioninjectioninjectioninjectioninjectioninjectioninjectioninjectioninjectioninjectioninjectioninjection
Нашиот Капацитет
По 16 години на напорите, кои што ги имаме прибавено неколку патенти во CPR Manikins Дизајн.И ние воспоставени односи со стотици клиенти од целиот свет.Добар во т itude на servi ce
Компанијата Информации
Шангај Chinon Медицински&Equipment Manufacturing Co.
Сертификат За Квалитет
Нашата компанија го имаме ISO9001-2008 Меѓународниот Систем за Управување со Квалитет Сертификација во 2010 година, е член на Шангај Образовни Инструмент & Опрема Асоцијација.

Детали

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
BIX-HS12
Тип:
Manikin
време на испорака:
7-15 работни дена
Сертификат:
ISO9001/ISO4001
Примена:
училиште/болница
Место на Потекло:
Шангај Кина (Копно)
Предмет:
Медицински Науки
Материјал:
Напредни ПВЦ
Пакување големина:
1pcs/кутија, 12*12*12CM, 1.2 kg
Пакување:
картон или како вашиот бараат
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти