.

.

New
Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи

Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи

DEN 1920.00

Стока
Достапно.


Име на производ : Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи Производ No : HR-331 C Материјал : ПВЦ
Опис :
Се користи за да се практикуваат вметнување на подмачкано катетер преку расклопна надворешни уретрата meatus во мочниот меур со овој реален модел.
Пакување : 20pcs/картон, 55x39x47cm, 10kgs

Детали

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
анатомски модел
Број На Модел На:
HR-331C
Име На Модел:
Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи
Модел Бр.:
HR-331C
Материјал:
Напредни ПВЦ и Боја
Карактеристики:
реална
Примена:
медицински училишта
Пакување:
20pcs/картон, 55x39x47cm, 10kgs
Сертификат:
CE/ ISO9001-2008
Свеж

Избор на клиенти