.

.

New
12484 CMAM-HEART08 Артерија Модел Покажуваат Односот Помеѓу Тромбоза и Механизам на Коронарните Болести на Срцето

12484 CMAM-HEART08 Артерија Модел Покажуваат Односот Помеѓу Тромбоза и Механизам на Коронарните Болести на Срцето

DEN 2735.52

Стока
Достапно.


Превозот Метод & Рок
1. Слики и описи се за повикување само . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Стоката ќе нареди ќе бидат испратени надвор во вториот работен ден по извршената уплата. Времето поминато на истражување на нови производни линии е во голема мера под влијание од страна на професионалци сме се сретнале низ целиот свет.

Детали

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
CMAM-HEART08
Тип:
анатомски модел
Бренд Име:
ENOVO
Стандард:
QB
пакети:
Индивидуални Пакети
Место на Потекло:
Кина (CMAM)
Објектот Состојба:
Нови
Предност:
Точно Анатомија
Клучни зборови:
артериска модел
Употреба:
Болница / Училиште Образование
Гаранција:
2 години
Услуга:
Трговијата На Мало, Трговија На Големо
НЕМА.:
12484
Свеж

Избор на клиенти