.

.

New
Погоден за носене Кожата Шиење Пракса Подлога, Хируршки Шиење Обука подлога,Шиење Подлога

Погоден за носене Кожата Шиење Пракса Подлога, Хируршки Шиење Обука подлога,Шиење Подлога

DEN 1848.00

Стока
Достапно.


ТОПЛА погоден за носене Кожата Шиење Пракса Подлога, рана затворање подлога
Опис :
1.Овој пренослив модел може да се користи за шиење пракса.
2.Кожата може да биде лесно да се замени.
Пакување : 30pcs/цтн, 55x39x47cm, 15kgs

Детали

Предмет:
Медицински Науки
Бренд Име:
LabPilot
Број На Модел На:
YJ/442A
Тип:
Manikin
Предмет:
Медицински Науки
Тип:
анатомски модел
категорија:
Медицински образовни модели
Функција:
живописни на човековите систем
Употреба:
димовска обука за вештини
Тип:
грижа manikin
Предност:
ЖИВОПИСНИ структура
Свеж

Избор на клиенти