.

.

New
Intramuscular Вбризгување на Подлога, за Вбризгување на Пракса Подлога, IV Вбризгување на Подлога

Intramuscular Вбризгување на Подлога, за Вбризгување на Пракса Подлога, IV Вбризгување на Подлога

DEN 720.00

Стока
Достапно.


ТОПЛА Intramuscular Вбризгување на Подлога, за Вбризгување на Пракса Подлога
Опис :
1.Пренослив модел може да се користи за инјектирање пракса.
2.Кожата може да биде лесно да се замени.
Пакување : 32pcs/картон, 66x30x38cm, 12kgs

Детали

Предмет:
Медицински Науки
Бренд Име:
LabPilot
Тип:
Manikin
Број На Модел На:
YJ/445A
Предмет:
Медицински Науки
Тип:
анатомски модел
категорија:
Медицински образовни модели
Функција:
живописни на човековите систем
Употреба:
димовска обука за вештини
Тип:
грижа manikin
Предност:
ЖИВОПИСНИ структура
Свеж

Избор на клиенти