.

.

New
12573 CMAM-TOOTH01 Квалитет Смола Човечки Заби Анатомија Модел со Алуминиумски Кутија Преносни Пакување

12573 CMAM-TOOTH01 Квалитет Смола Човечки Заби Анатомија Модел со Алуминиумски Кутија Преносни Пакување

DEN 2783.52

Стока
Достапно.


бидејќи формата на моделот нерегуларни, ќе има маргина на грешка во прирачникот за мерење.28~Октомври. Ви благодариме за соработката! Напомена :
Неодамна се случи многу пати дека кражба нашата компанија е производ фотографија за продажба лажни предмети ги измами странство потрошувачите. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Нашите медицински модел производи се услуга за повеќе од 20 земји и градови студент, медицинското училиште, болница, лекари на светот., овие модели користат за пациентот комуникација, образование, настава, медицински подарок за лекарите.
* Зголемена модел на забите
* ЕКО - Смола материјал
* 2x време живот големина на Заби Стоматолошки Модели
* Кои се користат во медицинската,училиште,болница, медицински подарок се користи за стоматолошките студии, настава, студентска практикување.
ви благодариме за вашата помош повторно.

Превозот Метод & Рок
1. Моделот доаѓа со лесна за носење кутија.
CMAM-TOOTH01 Квалитет Смола Човечки Заби Анатомија Модел со Алуминиумски Кутија Преносни Пакување Нашите високо квалитетни 2x Life на големината на Заб Анатомија Модел направени во Кина/CMAM.Откако овој
се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. Секој вид преовладува. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.Општите превозот времето е помеѓу 7-12 работни дена.)
* Здраво Клиенти од Чиле :
Ве молиме, напишете ја вашата CNPJ / JPF при донесувањето на плаќање.
Добредојдовте да контактирате со нас за понатамошни производи' детали. Ние свечено изјавуваат : има само еден официјален продавница во сајт.6, 2011 тука. Производителите понекогаш се прилагоди на податоци , непријатности известени поединечно .

Детали

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
CMAM-TOOTH01
Тип:
анатомски модел
Бренд Име:
ENOVO
Материјал:
Зелена НОВИ Смола
НЕМА.:
12573
Напредни:
Лесна За Носење
Гаранција:
1 години
Клучни зборови:
забот анатомија
Содржина:
28 заби
Анатомија:
Човековите Стоматолошки
Забот Материјал:
Квалитет Смола
Големина:
2 x Life Size
Пакет:
Алуминиум Може Да
Свеж

Избор на клиенти