.

.

New
ISO Масажа Нога Модел, Нога модел на Рефлекс Област

ISO Масажа Нога Модел, Нога модел на Рефлекс Област

DEN 864.00

Стока
Достапно.


Нога модел Масажа Нога Модел, Нога модел на Рефлекс Област
Материјал : мека латекс
Големина : 19 cm
Пакување : 50 пара/цтн, 55x39x40cm,15kgs
Испорака : 3 работни дена
Standard & сертификати : ISO 9001 : 2008, TUV CE Одобрување

Детали

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
Manikin
Број На Модел На:
HR/515B
Модел:
Масажа Нога Модел
Употреба:
кинеска акупунктура
боја:
Напредни Сликарство
Функција:
детални одраз зона
Сертификат:
ISO9001
Материјал:
НАПРЕДНИ ПВЦ
Предност:
Живописни Анатомска структура
Тип:
рефлексологија модел
Предмет:
Нога одраз регионот модел
Свеж

Избор на клиенти