.

.

New
Висок Квалитет На 1:12 Куклена Куќа Мини Дрвени Кујната Кабинет Модел Кафе Мебел Претендираат Игра Класичен Играчки Кукла Куќа Декорација

Висок Квалитет На 1:12 Куклена Куќа Мини Дрвени Кујната Кабинет Модел Кафе Мебел Претендираат Игра Класичен Играчки Кукла Куќа

DEN 563.00
DEN 1023.84

Стока
Достапно.

Корисна и преносни со Дрвени и PVC материјал.Време На Испорака :
6.Во светот превозот, само освен неколку земји . Оваа кујната кабинет модел е совршен за внатрешни сценографијата модел.
Опис : На вратата може да се отвори по случаен избор, 4 слоеви дизајн Одлично за кукла куќа или внатрешното сценографијата модел Одлична за вашиот DIY проекти Димензии (H x W) : Прибл.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Овој 1 : 12 кујната кабинет модел мебел е многу деликатна и висок имитација дизајниран и направена.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе го организира превозот ASSP. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.

Детали

Пол:
Унисекс
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Симулација Соба/Мебел
Бренд Име:
MagiDeal
Свеж

Избор на клиенти