.

.

New
Мини Симулација фрижидер играчка Мини Кујна Електрични Апарати играчка Серија Дете Претендираат Игра Играчка игра играчка куќа

Мини Симулација фрижидер играчка Мини Кујна Електрични Апарати играчка Серија Дете Претендираат Игра Играчка игра играчка куќа

DEN 475.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.


Напомена : 1*АА батерија(не се вклучуваат)
Пакет Листата :
1 buc Мини Апаратот играчка Симулација фрижидер Претендираат Игра Деца Дете Образовни Играчка

Детали

боја:
Пинк
Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,> 6 години,5-7 Години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
НЕ се погодни за деца под 3
Тип:
Симулација Апарати
Број На Модел На:
6608
Скала:
1
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JJRC
Пластични Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти