.

.

New
Мажите Пливаат Водови Машки Печатење Боксер Пливање Шорцеви 2017 Нов Стил Surf Костим за капење, Еластична Костим за Капење Долго Бански Големина L-XXXL

Мажите Пливаат Водови Машки Печатење Боксер Пливање Шорцеви 2017 Нов Стил Surf Костим за капење, Еластична Костим за Капење Долго

DEN 373.00
DEN 532.80

Стока
Достапно.


Мажите Пливаат Водови Машки Печатење Боксер Пливање Шорцеви 2017 Нов Стил Surf Костим за капење, Еластична Костим за Капење Долго Бански Големина L-XXXL
L големина одговара на половината за 70-86 см ,погодни тежина околу 45-60 кг .
XL големина одговара на половината за 84-92 см ,погодни тежина за 65-74 кг .
XXL големина одговара на половината за 90-98 см ,погодни тежина за 75-84 kg .
3 XL големина одговара на половината за 96-112 см ,погодни тежина за 85-100 кг .
Големина е за повикување само,ве молиме овозможи 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.
Определување 1. Висок степен на ткаенина наменета за пливаат спорт.
Определување 2. Моден печатење шема дизајн .
Определување 3.Б oxer долна облека дизајн секси удобно.
Определување 4. Вграден-во удобен drawstring дизајн .
Определување 5. Предната врата со двојно дизајн .
Ние само го направите најдобриот стоки!Што чекаш? Купи тоа сега...
Стилски Мажите Boardshorts Плажа Боксер Шорцеви Машки Сурфање Одбор Шорцеви Костим за Капење За Човекот Пливање Водови maillot де bain homme

Детали

Големина:
L, XL, XXXL, XXL
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Малку Loach
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Ж-119913 Печатени Боксер Пливање Водови
Материјал:
Полиестер+Spandex
Тип На Објект:
Ж-119913 Нови Мажите Долго Бански 2017
Бои:
1 3 4 6 8 9 10 12
Пол:
Мажите,Машки,Момче
Големина:
L,XL,XXL,XXXL
Ткаенина Материјал:
Полиестер+Spandex
Внатрешниот Материјал:
Полиестер+Spandex
Модел стил:
Печатени,Drawstring
Половината:
Средината На Половината
Функција:
Мека,Дише,Еластична,Анти-pilling,Анти-смалуваат
Стил:
2017 Mens Печати Боксер Пливаат Шорцеви
Свеж

Избор на клиенти