.

.

New
Есен/Зима Мажите Чевли Мода Ниска Секојдневен Чевли На Мажите Платно Чевли Висок Квалитет Црн Фустан Чевли Мажите Патики Zapatillas Hombre

Есен/Зима Мажите Чевли Мода Ниска Секојдневен Чевли На Мажите Платно Чевли Висок Квалитет Црн Фустан Чевли Мажите Патики Zapatillas

DEN 1808.00
DEN 2583.36

Стока
Достапно.

Оваа 27 CM не е insole должина или outsole должина, тоа значи нога должина само.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. најдобри желби!
.(Не е вистински НАС Големина) само се трансформира од Кинески големина од нашите правило.Големина : CN Големина 38-45.
Стр acking процес
Пакет : Со цел целосно да се gurantee дека нашите клиенти можат да се добие чевли во најдобра состојба, ние ги користиме повеќе професионални и скапи пакет-Гумени Кеси. Чевли означи соодветното CN големина или нога должина. 100% Сосема Нов, без кутија
2.Ве молиме изберете големина според метри должина, (Не изберете големина во зависност од вашата земја вообичаена големина !!!)
5.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Новиот пакет имаат 2 јасни предности : 1.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Повратни информации Драги ценети купувачи се Надевам дека ќе може да се добие задоволни шопинг искуство во нашата продавница.

Детали

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Светло,Дише,Анти-Мирис,Тешко Носи
Insole Материјал:
Ткаенини
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Сомотски
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
HUANYUE
Број На Модел На:
1694
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Боја:
сино/Црна/Кафеава
Големина:
38/39/40/41/42/43/44/45
Пети Форма:
Круг Пети
Горната Висина:
Ниска
Стил:
тренери тенис zapatillas zapatos влечки mujer hombre
style2:
патики за Пешачење Отворен Повик за Тенис
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима чевли
Пол:
Машки Чевли Ман Обувки
Style4:
Нов Висок Квалитет На Мажите Патики
Style3:
Бизнис Летен Фустан Чевли
Свеж

Избор на клиенти