.

.

New
DEKABR Висок Квалитет на Есен Зима Вистинска Кожа Мажите Чевли, Модни Чевли Мажите Секојдневен Чевли на ланче Станови Zapatos Hombre Sapatos

DEKABR Висок Квалитет на Есен Зима Вистинска Кожа Мажите Чевли, Модни Чевли Мажите Секојдневен Чевли на ланче Станови Zapatos

DEN 2184.00
DEN 3639.36

Стока
Достапно.


DEKABR Висок Квалитет на Есен Зима Вистинска Кожа Мажите Чевли, Модни Чевли Мажите Секојдневен Чевли на ланче Станови Zapatos Hombre Sapatos Големина 6=37 одговара за нога должина е 24cm. Големина 6.5=38 одговара за нога должина е 24,5 цм. Големина 7=39 одговара за нога должина е 25cm. Големина 7.5=40 одговара за нога должина е беа 25,5 cm. Size 8=41 одговара за нога должина е 26cm. Големина 8.5=42 одговара за нога должина е 26.5 cm. Големина 9.5=43 одговара за нога должина е 27cm. Големина 10=44 одговара за нога должина е 27.5 cm. Големина 11=45 одговара за нога должина е 28cm. Size 12=46 одговара за нога должина е 28.5 cm. Големина на 13=47 одговара за нога должина е 29cm. Големина 14=48 одговара за нога должина е 29.5 cm.

Детали

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Број На Модел На:
Чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише,Водоотпорен
Чевли Тип:
Основни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
DEKABR
мажите чевли:
чевли мажи
Секојдневен Чевли На Мажите:
Вистинска Кожа
Свеж

Избор на клиенти