.

.

New
Анти-scalding чај со детелина лизга мат tabl подлога кафе placemat hello kitty кујна colchoneta базен басен placemats tapete увеселителен парк

Анти-scalding чај со детелина лизга мат tabl подлога кафе placemat hello kitty кујна colchoneta базен басен placemats tapete

DEN 74.00
DEN 115.20

Стока
Достапно.


Анти-scalding чај со детелина лизга мат tabl подлога кафе placemat hello kitty
кујна colchoneta базен басен placemats tapete увеселителен парк
Име на производ : цвет во облик на силикон
увеселителен парк анти-scalding
Боја : Црвено Жолта Сина, Пурпурна Розова
Спецификација на производот : за 10.5 см
Материјал : Силикон
Пакување : 500
Пакување : индивидуални opp вреќа
Единствена placemats, coasters се користи како прекрасен цвет шема особено добар изглед,
може да ја играат улогата на домашна декорација О! Три-димензионални дизајн на домот, шарени светла боја расположение

Детали

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SW30052
Боја:
Црвено | жолта | сино | зелено | виолетова | розова
Трговец кодирање:
GJ010
Материјал:
Гума
Стил:
Модерна
Функција:
Еко-Пријателски
Shap:
Плоштад
Placemats:
tapete увеселителен парк
Свеж

Избор на клиенти