.

.

New
Креативни Стерео Цвет во облик на Силиконски Coasters Анти-scalding Кафе Влошки Прекрасна Placemat за Маса Душеци 3 Парчиња/Многу

Креативни Стерео Цвет во облик на Силиконски Coasters Анти-scalding Кафе Влошки Прекрасна Placemat за Маса Душеци 3 Парчиња/Многу

DEN 436.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.99 /парче
САД$ 17.64 /многу
групи / многу
.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T,Western union,Money gram.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ви благодариме!
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL или брод од страна на Кина пост воздух пошта, но поделена на вашиот парцела во две или повеќе парцели пакување .
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне.85 /многу
групи / многу
САД$ 27.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.

Детали

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
BG636
боја:
Испрати По Случаен Избор
Пакување:
3 парчиња/многу
Големина:
11cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти