.

.

New
Меламнин Порцелански Мулти-цел Coasters Отпорни на Топлина Мат Тенџере Држачот за Маса Placemats Диск Влошки Сад Подлога 3 Парчиња/Многу

Меламнин Порцелански Мулти-цел Coasters Отпорни на Топлина Мат Тенџере Држачот за Маса Placemats Диск Влошки Сад Подлога 3 Парчиња/Многу

DEN 671.52

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Број На Модел На:
3 Парчиња
Обликот:
Круг
Стил:
Корејската
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
Меламнин
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти