.

.

New
NOKOTION DA0UP6MB6F0 605698-001 За HP Павилјон DV7-3000 лаптоп плоча PM55 DDR3 Suppy core i7 само GeForce GT320M

NOKOTION DA0UP6MB6F0 605698-001 За HP Павилјон DV7-3000 лаптоп плоча PM55 DDR3 Suppy core i7 само GeForce GT320M

DEN 2496.00

Стока
Достапно.

Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ви благодариме!
. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка. DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1.Ние ќе се одговорни за Кина обичај.Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress.

Детали

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,USB 2.0
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
Слот 1
Број На Модел На:
DV7-3000
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
Стандард
Почетен Датум:
2011
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Свеж

Избор на клиенти