.

.

New
504642-001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DV5-1000 DV5-1200 DV5 Лаптоп Плоча GM45 DDR2 со Слободен ПРОЦЕСОР

504642-001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DV5-1000 DV5-1200 DV5 Лаптоп Плоча GM45 DDR2 со Слободен ПРОЦЕСОР

DEN 2964.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


504642-001 Главниот Одбор За Hp Павилјон DV5-1000 DV5-1200 DV5 Лаптоп Плоча GM45 DDR2 со Слободен ПРОЦЕСОР
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.
2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!
3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Детали

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Тип Socket:
Socket 478
Број На Модел На:
DV5-1000 DV5-1200 DV5
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Бренд Име:
NOKOTION
Пакет:
Yes
FSB / ХТ:
MHZ
Меморија Тип:
DDR2
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Чипсет:
A55
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти