.

.

New
За Sony За Vaio SVF15 SVF152 SVF152C29M Лаптоп ПЛОЧА A1951371A DA0HK9MB6D0 i3-3217U

За Sony За Vaio SVF15 SVF152 SVF152C29M Лаптоп ПЛОЧА A1951371A DA0HK9MB6D0 i3-3217U

DEN 7499.04

Стока
Достапно.

Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница .Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.

Детали

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,USB 2.0,Ethernet,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
KOOLASON
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Почетен Датум:
2013
Чипсет:
Intel H87
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Број На Модел На:
SVF15 SVF152 SVF152C29M
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Свеж

Избор на клиенти