.

.

New
NOKOTION 31XM1MB00A0 CN-0CDWGG CDWGG За Pecision M6400 Лаптоп плоча Q43 DDR3

NOKOTION 31XM1MB00A0 CN-0CDWGG CDWGG За Pecision M6400 Лаптоп плоча Q43 DDR3

DEN 3264.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на матичната плоча во рок од 3-5 дена по купувачот исплата потврдена од страна на Aliexpress. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Ние ќе се одговорни за Кина обичај.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши,пред да го остават негативен или неутрален повратни информации.
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да !
1. Ако сте задоволни со вашиот објектите што сте ги примиле,ве молиме направете го истото за нас.Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 работни дена од аукција затворање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата. Ние ќе ви даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации откако ќе се потврди со вашата нарачка.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress.Ви благодариме!
. DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ПРОЗОРЦИ ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земја ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земја Швајцарската Пост ќе трае околу 20-60 работа дена до најмногу земја
Клиентите задоволство е нашата цел цело време. Било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Ние сме преку DHL/UPS/EMS/Федекс/ТНТ/Швајцарската Пост/ Aramex /e Packet според различни региони користат различни превозот методи за испорака на меѓународно област .

Детали

Број На Модел На:
M6400
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
Стандард
Почетен Датум:
2011
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Меморија канал:
Двојно
Тип Socket:
LGA 1366
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Свеж

Избор на клиенти