.

.

New
ЗА ASUS N53SV N53SN N53SM плоча N53SV REV2.2 Плоча GT550 2G тестирани ред

ЗА ASUS N53SV N53SN N53SM плоча N53SV REV2.2 Плоча GT550 2G тестирани ред

DEN 2364.48

Стока
Достапно.


ЗА ASUS N53 SV N53 SN N53 SM плоча N53 SV REV2.2 Плоча GT550 2 G тестирани ред

Детали

Форма Фактор:
ATX
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
PGA 989
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Пристаништа:
HDMI,USB 2.0,USB 3.0,SATA
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
No
Почетен Датум:
2012
Број На Модел На:
N53SV
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Чипсет:
HM65
Примена:
Лаптоп
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Хард Диск Интерфејс:
2.5 SATA
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
SAMXINNO
Модел:
N53SN
Процесор:
поддршка i3/i5/i7
меморија:
DDR3 1333 MHz SDRAM, 2 x SO-DIMM приклучок за проширување до 8 G SDRAM
Графички:
GT550 2G
Гаранција:
90days
Свеж

Избор на клиенти