.

.

New
KEFU Бесплатен Превозот 68-501 / 682040-001 Лаптоп Плоча За HP ПАВИЛЈОН DV7 DV7T-DV7-7000 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР ВИДЕО 650/2GB

KEFU Бесплатен Превозот 68-501 / 682040-001 Лаптоп Плоча За HP ПАВИЛЈОН DV7 DV7T-DV7-7000 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР ВИДЕО 650/2GB

DEN 4058.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.


Детали

Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
VGA,Ethernet,Wifi,USB 2.0
Меморија Тип:
DDR3
Бренд Име:
KEFU
Тип Socket:
PGA 989
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Чипсет:
NVIDIA
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Примена:
Лаптоп
Чипсет Производител:
AMD
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
За HP ПАВИЛЈОН DV7 DV7T DV7-7000
Објектот Состојба:
Користи
Достапна на повеќе од 20 парчиња:
Yes
Тестирани:
Yes
Тип Socket:
оригиналниот
Производи Статус:
Акции
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Проширување Слотови:
WIFI
Главниот Одбор Платформа Тип:
Intel
Свеж

Избор на клиенти